Dianne Reeves

Jdeš na koncert Dianne Reeves? Najdi někoho, s kým jít.

Termíny turné

Celebrate John Coltrane

Turné, listopad 2026 – duben 2027, 3 koncerty, Spojené království, Spojené státy americké

  • London, Spojené královstvíBritish Airways ARC
  • Charleston, Spojené státy americkéGaillard Center
  • Appleton, Spojené státy americkéFox Cities P.A.C.
Minulé koncerty (1)
  • Chicago, Spojené státy americkéSymphony Center-IL

Termíny turné z Ticketmasteru.

Často kladené otázky

Chodí někdo na koncerty Dianne Reeves?

Tato stránka zobrazuje nadcházející i minulé koncerty Dianne Reeves a pomáhá zjistit, kde se fanoušci těchto vystoupení účastní.

Mohu najít lidi, kteří jdou na stejný koncert Dianne Reeves?

Ano. Každá zde uvedená událost zobrazuje koncerty Dianne Reeves a usnadňuje propojení s dalšími fanoušky.

Je to užitečné, pokud jdu na koncert Dianne Reeves sám?

Ano. Mnoho lidí tuto stránku navštěvuje, když jdou na koncert sami a chtějí zjistit, kdo další se účastní.

Potřebuji vstupenku k prohlížení koncertů Dianne Reeves?

Ne. Koncerty i aktivitu fanoušků můžeš sledovat i bez zakoupené vstupenky.

Jaký je rozdíl oproti stránce události?

Stránka umělce sdružuje všechny koncerty Dianne Reeves, zatímco stránka události se zaměřuje na jeden konkrétní koncert nebo festival.

Je to oficiální stránka Dianne Reeves?

Ne. Jedná se o komunitní platformu pro fanoušky hudby.