A Perfect Circle

Gaat iemand naar concerten van A Perfect Circle?

Bekijk aankomende en eerdere concerten van A Perfect Circle en maak contact met andere fans die dezelfde shows bezoeken.

Een Perfect Circle is een alternatieve rockband uit de Verenigde Staten, opgericht in Los Angeles, Californië in 1999. Met een unieke sound die elementen combineert van progressieve rock en artrock, heeft het kwartet zich als prominente kracht in de muziekindustrie gevestigd. Tijdens hun carrière heeft Een Perfect Circle steeds de grenzen van hun genre verlegd, een unieke akoestische identiteit creërend die hen onderscheidt van hun peers. Met een catalogus aan kritisch bekroonde albums en singles, heeft het bandje een toegewijde fanbasis over de hele wereld verworven. Als pionier in de alternatieve rockscène is Een Perfect Circle erkend voor zijn innovatieve benadering bij muziekcreatie. Zijn toewijding aan artistieke expressie en creatieve experimenten heeft hem breed aanvaard en een reputatie opgelever als één van de meest gerespecteerde en geliefde bands in het genre.

Aankomende concerten

Geen aankomende concerten

Eerdere concerten

Nova Rock Freitag

Alternative Rock

Punk

Indie Rock

Metal

Nickelsdorf, REPUBLIEK OOSTENRIJK
The CureA Perfect Circle+3
Details

Veelgestelde vragen

Gaat er iemand naar concerten van A Perfect Circle?

Deze pagina toont aankomende en eerdere concerten van A Perfect Circle en laat zien waar fans deze artiest live hebben bezocht.

Kan ik mensen vinden die naar hetzelfde A Perfect Circle-concert gaan?

Ja. De evenementen op deze pagina maken het makkelijker om andere fans te vinden die naar hetzelfde concert gaan.

Is dit handig als ik alleen naar een A Perfect Circle-concert ga?

Ja. Veel bezoekers gebruiken deze pagina om vooraf contact te leggen met andere fans.

Heb ik een ticket nodig om A Perfect Circle-concerten te bekijken?

Nee. Je kunt concertinformatie en fanactiviteit bekijken zonder al een ticket te hebben.

Wat is het verschil met een eventpagina?

Deze artiestenpagina groepeert alle concerten van A Perfect Circle, terwijl een eventpagina zich richt op één specifiek concert of festival.

Is dit een officiële website van A Perfect Circle?

Nee. Dit is een communityplatform voor muziekfans.