My Chemical Romance

Gaat iemand naar concerten van My Chemical Romance?

Bekijk aankomende en eerdere concerten van My Chemical Romance en maak contact met andere fans die dezelfde shows bezoeken.

Mijn Chemical Romance is een Amerikaanse rockband uit New Jersey, opgericht in november 2001. De groep bestaat uit leadzanger Gerard Way, gitaristen Ray Toro en Frank Iero, en bassist Mikey Way. Korte tijd na de oprichting tekende de band bij Eyeball Records en bracht hun debuutalbum I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love uit in 2002. Daarnaast tekende ze bij Reprise Records en bracht hun major-labeldebuut Three Cheers for Sweet Revenge uit in 2004, wat een commercieel succes was en binnen een jaar goud werd. De bands latere releases, inclusief het conceptalbum The Black Parade in 2006 en Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys in 2010, kregen overwegend gunstige recensies van muziekcritici. Na een hiatus, maakte de band bekend dat ze uit elkaar gingen in 2013 maar herenigden zich in 2019, met een openingsshow in Los Angeles.

Aankomende concerten

Geen aankomende concerten

Eerdere concerten

My Chemical Romance

Alternative Rock

Villaverde, KONINKRIJK SPANJE
My Chemical Romance
Details

Veelgestelde vragen

Gaat er iemand naar concerten van My Chemical Romance?

Deze pagina toont aankomende en eerdere concerten van My Chemical Romance en laat zien waar fans deze artiest live hebben bezocht.

Kan ik mensen vinden die naar hetzelfde My Chemical Romance-concert gaan?

Ja. De evenementen op deze pagina maken het makkelijker om andere fans te vinden die naar hetzelfde concert gaan.

Is dit handig als ik alleen naar een My Chemical Romance-concert ga?

Ja. Veel bezoekers gebruiken deze pagina om vooraf contact te leggen met andere fans.

Heb ik een ticket nodig om My Chemical Romance-concerten te bekijken?

Nee. Je kunt concertinformatie en fanactiviteit bekijken zonder al een ticket te hebben.

Wat is het verschil met een eventpagina?

Deze artiestenpagina groepeert alle concerten van My Chemical Romance, terwijl een eventpagina zich richt op één specifiek concert of festival.

Is dit een officiële website van My Chemical Romance?

Nee. Dit is een communityplatform voor muziekfans.